INGINER MECANIC - UTILAJE AGRICOLE

1 post - PUNCT DE LUCRU ALEXANDRIA

1 post - PUNCT DE LUCRU LUMINA

1 post - PUNCT DE LUCRU CRAIOVA

2 posturi - PUNCT DE LUCRU ROMAN

1 post - PUNCT DE LUCRU URZICENI

Citește mai mult...

CANDIDAT:
- Studii tehnice de specialitate / absolvirea unei facultati tehnice constitue avantaj
- Experienta de minim 5 ani in domeniul masinilor si utilajelor agricole
- Cunoastere buna a minim 1 limba straina (engleza sau germana) obligatoriu
- Cunostinte foarte bune de mecanica, electrica/electronica, diagnoza computerizata si hidraulica
- Cunoasterea foarte buna a produselor NewHolland si/sau BISO constitue avantaj
- Foarte bune cunostinte de utilizare a PC-ului si Office
- Detinator permis de conducere minim categoria B
- Disponibilitatea pentru deplasari si program prelungit de lucru
- Abilitati in comunicare si disponibilitate pentru lucru in echipa
- Atitudine pro-activa si asertiva

DESCRIEREA POSTULUI:
- Efectueaza receptia echipamentelor si inspectia acestora inaintea livrarii
- Instruieste si efectueaza probe tehnice cu operatorii la punerea in functiune a masinilor si utilajelor agricole
- Efectueaza reviziile tehnice curente, diagnosticheaza si repara masinile si utilajele agricole (tractoare, combine)
- Identifica si stabileste necesarul de piese de schimb

BENEFICII:
- Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu competitiv
- Oportunitati de training in tara si in strainatate
- Pachet salarial atractiv + bonusuri in functie de performante
- Telefon, laptop, masina de serviciu

Pentru mai multe detalii si trimiterea CV-urilor – adresa:
alina.serbanescu@bisoromania.com, tel. 0754.061.002