SPECIALIST PIESE DE SCHIMB

1 post - PUNCT DE LUCRU ALEXANDRIA

1 post - PUNCT DE LUCRU CRAIOVA

1 post - PUNCT DE LUCRU ARAD

Citește mai mult...

CANDIDAT:
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Cunoștințe tehnice de Masini Agricole
- Persoana cu responsabilitate și seriozitate, organizat, metodic!
- Comunicare bună calitate și spirit de echipă!
- abilități analitice, practice și de organizare
- Bune cunostinte de Word, Excel, PowerPoint
- Cel puțin 2 ani de experienta in contabilitate stoc

DESCRIEREA POSTULUI:
- Comunicarea cu managerul de departament, cu clienții interni si externi, dealerii, cu partenerii de afaceri străini, tehnicienii de service cu privire la necesarul si comenzile de piese.
- Responsabil pentru curățeniea departamentului piese de schimb.
- Îngrijirea activă pentru grupul creat de clienți, precum și creșterea noilor clienti din zona de vânzare a pieselor de schimb.
- Acordarea in timp util de informații complete, clientilor.
- Informarea de la  dealerii și ulterior  clienților despre bunuri - preturi, termene de livrare.
- Crearea de conditii de garanție pentru toate produsele.
- Solicitarea și comandarea pieselor de schimb.
- Trimiterea de cereri pentru garantii pentru ofertele primite.
- Asistență tehnică în domeniul pieselor de schimb.
- Monitorizarea pieței
- Crearea și trimiterea pliante de propagandă pentru a sprijini vânzarea pieselor de schimb
- Crearea liste de prețuri și condiții de reducere
- Asigurarea, crearea și trimiterea materialelor tehnice (cataloage, desene tehnice, fotografii, descrieri, datele tehnice etc.)
- Organizarea logistica de livrare a pieselor de schimb
- Asigurara buna buna funcționare a depozitului

BENEFICII:
- Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu competitiv
- Pachet salarial atractiv + bonusuri in functie de performante
- Telefon, laptop

Pentru mai multe detalii si trimiterea CV-urilor – adresa:
alina.serbanescu@bisoromania.com, tel. 0754.061.002